Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0
The HuntressesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 5.0