Titles you rated
DragonHeartRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 5.0
Bring It On AgainRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5