Movies
Ratings
117
New WorldRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5