Titles you rated
HealerRated ★ 0.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 0.5
My Golden KidsRated ★ 5.0
Sporty SistersRated ★ 0.5
Attic CatRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 0.5- Knowledge Channel eRated ★ 0.5
IljimaeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.0
City Fisherman 2Rated ★ 0.5- 원피스 3기Rated ★ 0.5
- 원피스 2기Rated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 0.5
The Office Season 7Rated ★ 0.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 0.5
The Office Season 6Rated ★ 0.5