Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0