Movies
Ratings
100
Perfect GameRated ★ 2.5
Deep ImpactRated ★ 1.0
Crying FistRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.0