Titles you rated
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0