Titles you rated
High SocietyRated ★ 0.5
The Scarlet LetterRated ★ 0.5
MoonlightRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
CartRated ★ 2.5
End of WatchRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 2.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 2.5
BrothersRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Red SorghumRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0