Series
Ratings
33
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Ms. MarvelRated ★ 1.0
Moon KnightRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5