Movies
Ratings
199
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
City of AngelsRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
A Time to KillRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0