Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0