Movies
Ratings
96
WantedRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0