Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0