Series
Ratings
18
Hur JunRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The ExpanseRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5