Titles you rated
Gladiator IIRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Brave CitizenRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Knock at the CabinRated ★ 3.0