Titles you rated
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
LostRated ★ 0.5
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0