Movies
Ratings
35
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0