Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0