Movies
Ratings
1104
Kick-AssRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 1.5
Operation ChromiteRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 0.5
Little ForestRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0