Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 0.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5