Series
Ratings
29
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0