Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
The DoorRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 0.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5