Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0