Titles you rated
PandoraRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0