Titles you rated
The Grand HeistRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0