Series
Ratings
21
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0