Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Hammer Session!Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0