Titles you rated
All About My WifeRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0