Movies
Ratings
13
Belle & SebastianRated ★ 2.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.5
The TerroristRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0