Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0