Series
Ratings
292
Worlds WithinRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 1.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 0.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 1.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 1.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 0.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 2.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0
HERORated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0