Titles you rated
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
Life and Nothing More...Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 4.0
QueerRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
PielesRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 3.5
It's a Beautiful DayRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
ArcadianRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5