Series
Ratings
120
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Last ShipRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.5