Series
Ratings
33
BigRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
SignRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0