Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 2.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Belle & SebastianRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 2.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 1.5
Flash PointRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.5