Titles you rated
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5
BORDERRated ★ 1.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 2.0
TemptationRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 1.5
Big ManRated ★ 0.5- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 1.0
- The Return of Shim CheongRated ★ 1.5
- Palace of DreamsRated ★ 1.0
- The Fugitive LawyerRated ★ 1.0