Movies
Ratings
324
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
IcarusRated ★ 5.0
Saving BanksyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.5
CreedRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
RosebudRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
MulanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0