Series
Ratings
15
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.5
BloodRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5- Fugitive Lee Doo YoungRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0- エンジンRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 4.0