Movies
Ratings
241
GreenlandRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 1.5
Two CopsRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0