Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0