Movies
Ratings
30
Home AloneRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
FluRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0