Series
Ratings
67
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5