Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5