Series
Ratings
64
Demon SlayerRated ★ 3.5
LeverageRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 2.0
Carefree Travelers Season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0- The Friends in CebuRated ★ 2.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0- 세계테마기행 - 도시본색 홍콩, 마카오Rated ★ 4.0