Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
The HustleRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
CamRated ★ 3.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5