Series
Ratings
49
Attack on TitanRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5
MedalistRated ★ 3.5
Just DanceRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5