Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Golden CrossRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 1.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0