Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5