Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
The PunisherRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 4.0- Running WildRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 4.0