Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 3.5
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
DerailedRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 2.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0